نگارش CV

نگارش CV
سی‌وی (CV) مدرکی است که برای ارائه صلاحیت‌ها و دستاوردهای تحصیلی و علمی یک فرد و همین طور برای درخواست استخدام شغل‌های دانشگاهی و آکادمیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در اکثر مواقع سی‌وی CV همانند یک نمونه رزومه رفتار می کند و برای نمایش اطلاعات دقیق و مفصل از سوابق تحصیلی و شغلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تفاوت رزومه تحصیلی (CV) با رزومه
رزومه خلاصه ای از سوابق و شماست. اصولا تأکید آن بر تجربه کاری شما می باشد. CV بسیار جامع تر بوده و جزئیاتی را در مورد سوابق تحصیلی شما نیز ارائه می دهد. رزومه ها معمولاً دو صفحه یا کمتر هستن ، در حالی که CV ها می توانند برای بیان سابقه و پیشینه علمی و تجربیات شما به هر اندازه که کفایت می کند، باشند.
از CV ها برای موقعیت های دانشگاهی و آموزشی استفاده می شود و قالب آن ها براساس اطلاعاتی که شامل آن ها هستند، می تواند متفاوت باشد. رزومه ها برای اکثر موقعیت های شغلی استفاده شده و از چند الگوی استاندارد پیروی می کنند.
تاثیر CV در اپلای
Curriculum Vitae به شما اجازه می دهد تا خود و موفقیت های آکادمیک و حرفه ای خود را به روشی دقیق و موثر ارائه دهید.

در نظر داشته باشید، کسی که CV آکادمیک شما را می خواند، در روز بیش از 50 سی وی دریافت می کند. پس اگر CV شما به طور استاندارد ترتیب بندی نشده باشد، به راحتی کنار گذاشته می شود.

نکته: CV های آکادمیک به CV های نوشته شده برای صنایع و شرکت ها متفاوت هستند. سی وی آکادمیک شامل تحقیقات Research ، مقالات منتشر شده Publications و جوایزی Awards است که به سبب فعالیت های دانشگاهی کسب کرده اید. تمام این موارد به فعالیت های کاری و حرفه ای شما نیز اضافه می شوند.

90 روز گارانتی
در بازه زمانی 3 ماهه، کلیه تغییرات ویرایشی خدمات رزومه نویسی ما بصورت کاملا رایگان انجام خواهد شد
 • نگارش صحیح و حرفه ای
 • اختصاصی و منحصر به شما
 • بازبینی و مرور چندبارها
 • ارتباط با شما در زمان نگارش در صورت نیاز
  دسته بندی ها
  • ویرایش CV
  • نگارش SOP
  • آمادگی مدارک

  واتساپ

  در واتساپ به ما پیام دهید.

  ارسال پیام

  تلگرام

  در تلگرام به ما پیام دهید

  ارسال پیام

  کانال تلگرام

  ما را در تلگرام دنبال کنید

  ما را دنبال کنید

  اینستاگرام

  در اینستاگرام مارا دنبال کنید

  ما را دنبال کنید

  ایمیل

  می توانید برای ما ایمیل ارسال کنید

  ارسال ایمیل